Op deze pagina ziet u de concertagenda voor het seizoen 2020/2021.

Aanvullingen of correcties worden zo spoedig mogelijk in de agenda verwerkt.

Korting voor Vrienden: zie Hoe kaarten met korting bestellen?

Augustus – September – Oktober – NovemberDecemberJanuariFebruariMaartApril –MeiJuniJuli

Datum Concert, gegevens en omschrijving

2020

Augustus

Za 1 aug 14:30 uur | Abcoude – Dorpskerk, Kerkplein 45
’t Geinig Alternatief
informatie
Vr 7 aug 14:00 uur | Almere – Goede Rede
Muziek uit de tijd van Goethe
Meri Khojayan, viool & Robert Poortinga, piano
16:30 uur | Almere – Goede Rede
Werk van Goethe
Tobias Borsboom, piano
O.a. muziek van Liszt rond het werk van Goethe
20:00 uur | Almere – Goede Rede
Goethes vrouwen
Karin Strobos, mezzosopraan & Reinild Mees, piano
informatie en kaarten
Zie ook het festivalprogramma op zaterdag 8 augustus:
“Met Goethe door de Noordoostpolder”
informatie
Di 11 aug 16:00 uur | Almere – Goede Rede
3 violas
Drie altviolisten met avontuurlijk klassiek
informatie
Wo 12 aug 14:00 uur | Almere – Goede Rede
Waai door SOIL muziektheater
Muziektheater voor iedereen vanaf 1,5 jaarMet cello en piano
informatie
Do 13 aug 16:00 uur | Almere – Goede Rede
Oirla en Sjoerd van Ravenzwaaij
Fluit en banjo
Samenspel door vader en dochter
informatie
Vr 14 aug 14:00 uur | Almere – Goede Rede
Het orgel van Goede Rede
Orgelconcert door Dick Klomp met uitleg over het orgel
informatie
Za 15 aug 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ensemble Pamoja
Fluit, altviool en harp
Ravel, Bax, Glinka en Piazzolla
informatie
Ma 31 aug 11:00 uur en 14:00 uur | Almere – Goede Rede
Organisatie Oude Muziek
Caserio, Portal & Rival
informatie
Ma 31 aug 11:00 uur  en 14:00 uur | Almere – Corrosia
Organisatie Oude Muziek
Root, Leertouwer & de Hoog
informatie

September

vr 11 sep 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – Kerkgebouw de Morgenster
Oliemans en Martineau
bariton en piano
Brahms
informatie
Za 12 sep 11:00 – 17:00 uur | Almere – Goede Rede
Nationale Orgeldag met 4 orgelbespelingen door Almeerse organisten op het barokorgel van Verschueren (1979)
De toegang is gratis, maar reserveren is verplicht.

12:00 uur: Adriaan Hoek en Alisa van Dijk
van Bach tot hedendaags

13:00 uur: Cees Noordhoek
Orgelmuziek met een verhaal14:00 uur: Han Siertsema
Litanies15:00 uur: Dick Klomp
Goede Rede Suite
Vr 18 sep 20:00 uur | Almere – De Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
“It’s a Mad, Mad, Mad World”
VIGMA-Soloists

VKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
Vr 18 sep 20:30 uur | Almere – Goede Rede
Treeo HOUT
Wind | Streken
fagot, fluit en hobo
Klassiek met een knipoog
VKA-vriendenkorting
informatie
Za 19 sep 18:30 uur en 21:00 uur| Weesp – Van Houtenkerk
Hannes Minnaar
informatie
Vr 25 sep 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ensemble Black Pencil
The best of…
oude en hedendaagse muziek van o.a. Dowland, Vivaldi, Bach en Kate Moore
VKA-vriendenkorting
informatie
Zo 27 sep 16:00 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
The Atlantic Trio & Maarten Koningsberger
informatie
Di 29 sep 20:30 uur | Hilversum – M-Mediagebouw, ’s Gravelandseweg 80
Ensemble Lumaka
informatie

Oktober

Do 1 okt 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Dubbel solo
Lisa Franken met romantische piano- en cellomuziek
toegang €10,– inclusief consumptie
informatie
Vr 2 okt 17:00 en 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
HEXAGON ENSEMBLE
Panorama Beethoven
informatie
Za 3 okt 16:00 en 19:30 uur | Almere – Goede Rede
Vriendenconcert VKA
Van Baerle Trio
met muziek van Beethoven en Chausson
Extra vriendenkorting voor vrienden VKA
informatie
Zo 4 okt 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Trio Rodin
werken van J. Turina, A. Senderovas, L. Bernstein, D. Sjostakovitsj en P. Schoenfield
informatie
Zo 4 okt 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Canto Ostinato
informatie
Di 6 okt 12:30 uur | Weesp – van Houtenkerk
DIKKE JAS CONCERT: CHRISTIAAN DE JONG
informatie
Wo 7 okt 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Muzinder
Trio op gitaar en fluit brengt Seferdische melodieën
VKA-vriendenkorting
informatie
Do 8 okt 19:00 en 21:00 uur | Nerderhorst den Berg – Het Jagthuis
Scroll Ensemble
informatie
Vr 9 okt 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
Love Songs from Italy & Russia
Elnara Moermans
VKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
informatie
Vr 9 okt 19:00 en 21:00 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Petra Somlai, Bart van Oort
informatie
Vr 9 okt 20:15 uur | Weesp – Stadhuis
SARA CROMBACH
Modest Moessorgski Schilderijen tentoonstelling
informatie
Za 10 okt 15:30 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Keiko Shichijo
informatie
Za 10 okt 19:00 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Octavie Dostaler-Lalonde & Artem Belogurov
informatie
Zo 11 okt 14:00 en 16:00 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Narratio Kwartet
informatie
Vr 16 okt 20:30 uur | Almere – Goede Rede
Eisler Trio met ‘Interbellum’
Bauwien v.d. Meer, sopraan
Annedee Jaeger, gitaar
Joris van Haaften, cello
muziek uit Europa en Latijns-Amerika uit de roaring twenties
VKA-vriendenkorting
informatie
Vr 23 okt 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Van Gershwin tot Carmen
Duo Madera
Leo van Lierop, accordeon en Arjanne Bruggeman, fluit
toegang €10,– inclusief consumptie
informatie
Vr 23 okt 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – kerkgebouw de Morgenster
Black Pencil
informatie
Vr 23 okt 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
Beethoven & Schumann
Nicolas van Poucke – piano
VKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
informatie
Zo 25 okt 14:00 en 16:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Ensemble Lumaka presenteert: Rosy!
informatie
Do 29 okt 20:15 uur | Almere – KAF
Nederlands Kamerkoor
Di Lasso: De tranen van Petrus

Za 31 okt 14:00, 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Le sacre du printemps
Ralph van Raat, piano
16:00 en 20:00 uur zijn uitverkocht. Extra shift om 14:00 uur
VKA-vriendenkorting
informatie

November

Wo 4 nov 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Aventure Ensemble
fluiten en zang
Gruuthuse Handschrift      Muziek+
muziek + inleiding
informatie
Vr 6 nov 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
Erasmustrio
VKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
informatie
Vr 6 nov 20:15 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Tobias Borsboom – piano
informatie
Vr 6 nov 20:30 uur | Almere – Goede Rede
Siddharth Kishna en Florian Schiertz, sitar en tabla
100 jaar Ravi Shankar+ inleiding
informatie
Wo 11 nov 20:15 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Laurens Moreno Ensemble
informatie
Do 12 nov 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Felix Justin & Charlotte Houberg,
piano en zang
informatie
Vr 13 nov 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
Jong talent en romantische muziek
Andrej van Brakel, 15 y.o. (cello) & Elizabeth Ruhadze, 12 y.o. (violin) VKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
informatie
Zo 15 nov 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Pieter van Loenen, viool, en Tobias Borsboom, piano
werken van I. Stravinsky, T. Takemitsu en F. Poulenc
informatie
Zo 15 nov 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Duo Zeffiretti
informatie
Za 21 nov 17:00 en 20:00 | Muiden – Grote Kerk
ASTORI AMSTERDAM
Verhalen uit Buenos Aires
informatie
Za 21 nov 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ensemble Corona + vocaal ensemble Larynx
Sancta Susanna, 
oude muziek, modern (componist Hugo Bouma)
informatie
Zo 22 nov 14:00 en 16:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Poolse muziekparels
informatie
Vr 27 nov 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
EGON KRACHT (CONTRABASS) & THE NEW WORLD QUARTETVKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
informatie
Za 28 nov 10:00 – 15:00 uur | Almere – Goede Rede
KamermuziekDag, voor amateurensembles
informatie
Za 28 nov 14:00 en 16:00 uur | Almere – Goede Rede
Vera Laporova en Thomas Herrmann
Almeerse musici vieren 25 jaar samenspel
Om 15:15 uur is er een Carillonconcert
informatie
Zo 29 nov 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Utrecht String Quartet
werken van H. Bosman, A. Webern en L. van Beethoven
informatie
Zo 29 nov 16:00 en 19:30 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Rosanne Philippens & Friends
informatie

December

Do 3 dec 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Ernst Paul Fuchs en Lodewijk Crommelin, piano
250 jaar Beethoven
+ carillon
informatie
Vr 4 dec 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
From Russia with Love
Egor Oparin (15 y.o.), Fedor Orlov (15 y.o.)
VKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
informatie
Vr 11 dec 20:00 uur | Almere – Goede Rede

Vrouwenkoor Nordlys
Kerstconcert
Zo 13 dec 14:00 en 16:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Jacob Olie Trio
informatie
Vr 18 dec 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – kerkgebouw de Morgenster
Ella van Poucke speelt Bach Cellosuites
informatie
Za 19 dec 16:30 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ensemble Officium
Kerst in de renaissance
Kerstconcert         Org. Oude muziek
informatie 
Zo 20 dec 14:45 en 17:00 uur | Muiden – Grote Kerk
KERSTCONCERT
informatie
Zo 20 dec 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Kerst met de familie Horsch
informatie
 

2021

Januari

Vr 8 jan 19:00 en 21:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Alkyona Kwartet
informatie
Za 9 jan 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede

Calefax, blazers
De Nieuwe Wereld vlgs Dvorak
Vr 15 jan 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer (Nieuw Podium Klassiek Almere)
Moonlight Serenades
LEA Trio — Lars Wouters van den Oudenweijer (clarinet), Esra Pehlivanli (viola) and Anastasia Safonova (piano)VKA-vriendenkorting met code (deze staat in de begeleidende brief)
informatie
Zo 17 jan 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Delta Pianotrio
werken van L. van Beethoven en L. Auerbach
informatie
Vr 22 jan 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Van Poucke & Vrienden, kwintet
Beethoven en Schumann
informatie
Zo 24 jan 14:00 en 16:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Bruckner Consort
informatie
Do 28 jan 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Barokensemble Polyhymnia
Canzone
informatie
Zo 31 jan 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Vocaal feest met Karin Strobos en Martijn Cornet
informatie

Februari

Vr 5 feb 19:00 en 21:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Charms Kwartet
informatie
Vr 5 feb 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – kerkgebouw de Morgenster
Baar en Bezuidenhout
Beethoven en Mozart

Vr 5 feb 20:15 uur of eventueel in shifts | Almere – Goede Rede
Barock Sommer, kamerorkest
De broers Haydn en Wranitzky
informatie
Wo 10 feb 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Conforto, strijkkwartet+blazers
Troost                           Muziek+
informatie
Za 13 feb 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
The Royal Wind Music, 12 fluiten
De Sinaasappelhof, 
renaissancemuziek            + carillon
informatie
Zo 21 feb 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Anastasia Feruleva, cello, en Frank van der Laar, piano
werken van R. Schumann, I. Stravinsky en G. Enescu
informatie
Zo 21 feb 14:00 en 16:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Ensemble Sognante
informatie
Do 25 feb 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert

Kiyoko & Kanako, zang en piano
Frauenliebe und Leben,

o.a Schumann

Za 27 feb 20:15 uur | Almere – Goede Rede
Vercammen-Bourne 
viool en piano
Sprookjes, 20e en 21e muziek
informatie

Maart

Vr 5 mrt 20:15 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Wishful Singing
informatie
Vr 5 mrt 20:30 uur | Almere – Goede Rede

Boi Akih zang, gitaar, percussie en fluit
Storyteller,

wereld/jazz

+ gitaarleerling?
Za 6 mrt 17:00 en 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
PIETER VAN LOENEN AND FRIENDS
L’histore du soldat
informatie
Zo 7 mrt 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan zee
Pianoduo Scholtes & Janssens
informatie
Wo 10 mrt 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Martin Oei, piano
Tom & Jerry in de Tuin der Lusten
Film, begeleid door livemuziek                                Muziek+
informatie 
Vr 12 mrt 20:15 uur of evtueel in shifts | Almere – Goede Rede

Apollo Ensemble
Haydn en Mozart in de passietijd

+ inleiding

Vriendenconcert VKA

+ carillon

Do 18 mrt 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert

Za 20 mrt 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede

Trio Van Poucke
Schubert en Beethoven

kamermuziek

Zo 21 mrt 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Folke Nauta, piano
werken van J.S. Bach, C. Saint-Saëns, C. de Groot, S. Rachmaninov, F. Schmidt en S. Bortkiewicz
informatie
Zo 21 mrt 15:30 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Happy Bachdag met Joe Puglia
informatie
Vr 26 mrt
en
Za 27 mrt
11:00 uur | Almere – Goede Rede

Piano Days 2021

Pianisten, piano’s, pianomuziek

April

Za 10 apr 17:00 en 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
Fuse
informatie
Za 17 apr 16:00 uur | Almere – Goede Rede
Ragazze Quartet
en Judith Wijzenbeek, altviool
In de Geheime Tuin
informatie

20:00 uur | AlmereGoede Rede
Ragazze Quartet en Martijn Cornet, bariton
Winterreise, Schubert   
Zo 18 apr 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Duo Ebano, klarinet en piano
werken van J. Brahms, R. Schumann en R. Muczynsk
informatie
Zo 18 apr 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Seldom Sene en Klaartje van Veldhoven
informatie
Wo 21 par 20:00 uur | Almere – Goede Rede

De muziek van … Hans Welle
Lezing+muziek. Enigma Variaties van Elgar.                         Muziek+
Za24 apr

EXTRA
15:00 uur | Almere – Goede Rede

Philharmonisch Orkest Mozart
Zo 25 apr 14:00 en 16:00 uur | Nederhorst den Berg – het Jagthuis
Van Swieten society
informatie
D0 29 apr 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Duo Pamojaharp en fluit
Reprise
informatie

Mei

Vr 7 mei
en
Za 8 mei
Hele dag | Almere – Goede Rede

Festival Musique!

30 musici, expo, enz.    + carillon

Vr 14 mei 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert

Orgelconcert 

Dick Klomp en Kees Verhoef?

Twee orgels
Zo 16 mei 12:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Yang Yang Cai, piano
werken van L. van Beethoven, A. Scriabin en M. Ravel
informatie
Wo 19 mei 20:00 uur | Almere – Goede Rede

James Whale Orchestra, met EP Fuchs+C.Bos, piano en harp
City Girl, film+ live muziek
                                         Muziek+
Vr 21 mei 20:15 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Narratio Kwartet
informatie
Za 22 mei 20:15 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Raymond Honing & Ursula Dütschler
informatie
Zo 23 mei 15:30 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
The Hague Stringtrioinformatie
Ma 24 mei 15:30 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Utrecht String Quartet
informatie
Vr 28 mei 20:30 uur | Almere – Goede Rede

Svenja Staats & Ramon van Engelenhovenviool+piano
Summertime
Zo 30 mei 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Jögen van Rijen & Friends
informatie

Juni

Do 3 jun
of
Vr 4 jun
14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert

Peter Constant, gitaar
Vr11 jun 20:30 uur | Almere – Goede Rede

Ensemble de Nootzaak

Ludwig

Za 12 jun 17:00 en 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
NIEUW AMSTERDAMS KLARINET KWARTET
informatie
Vr 18 jun 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – kerkgebouw de Morgenster
Utrecht String Quartet
infomatie
Za 26 jun 20:00 uur | Almere – Goede Rede

New Land Ensemble,

kwintet w.o. piano

Forellen
Slotconcert

Juli