Op deze pagina ziet u de concertagenda voor het seizoen 2021/2022.

Check via de informatielink of een concert wel of niet doorgaat.
Let ook op aanvangstijden: door diverse
(corona-)maatregelen kunnen die afwijken.

Korting voor Vrienden: zie Hoe kaarten met korting bestellen?


Spring direct naar maand: AugustusSeptemberOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMaartAprilMeiJuniJuli

Datum Concert, gegevens en omschrijving

Augustus 2021

Wo 18 aug 16:00 uur | Almere – Goede Rede
Het verhaal van 3 muzikanten (8+)
Igor Ruhadze (viool) en Vital Stahievitch (piano)
informatie
Do 19 aug 14:00 uur | Almere – Goede Rede
Mignon Primus (sopraan) & Carol Ruiz (piano)
Romantisch liedprogramma
informatie
Vr 20 aug 14:00 uur | Almere – Goede Rede
Duo Pamoja
Annemieke Hereijgers (dwarsfluit) en Marleen de Bakker (harp) spelen muziek uit de 19de en 20ste eeuw
informatie
Za 21 aug 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Dianto Reed Quintet
Surprise…
informatie
Zo 22 aug 15:00 uur | Almere – De Oostvaarders
Igor & Elizabeth Ruhadze
Duo voor 2 violen L. Mozart en G.F. Telemann
informatie
Za 28 aug 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Isabella van Keulen – Tango!
Openingsconcert nieuwe seizoen
informatie
Zo 29 aug 14:00 uur | Almere – Kunstlinie
Pedano zusjes & Sasha Witteveen
Van Bach tot Piazzolla
informatie
Zo 29 aug 15:00 uur | Almere – De Oostvaarders
Igor Ruhaadze & Daria Gorban
Duo voor 2 violen L. Boccherini en P. Nardini
informatie
Zo 29 aug 15:00 uur | Almere-Oosterwold – Emmanuel Levinastraat 72
Nieuw Amsterdams Peil
20ste eeuwse muziek uit Rusland
informatie

September 2021

Wo 1 sep 10:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Hanneke Huibers – orgel
informatie
Vr 3 sep 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer
Igor Ruhadze & friends Gala openingsconcert
Werken van Astor Piazzolla
informatie
Vr 3 sep 20:15 uur | Almere – Goede Rede
Boi Akih – “Storyteller”
Inleiding vooraf om 19:30 uur
informatie
Za 4 sep 16:00 uur | Almere – Goede Rede
Orkest Barock Sommer (jubileumconcert)
met symfonie van Joseph Haydn en ‘gevonden’ muziek van Wranitzky en Gottlieb Hauff.
informatie
Zo 5 sep 14:00 uur | Muiderberg – Brink
Klassiek op de Brink
Ardemus Saxophone Quartet
informatie
Zo 5 sep 15:00 en 17:00 uur | Almere-Oosterwold – Koeienstal Vliervelden, Goethelaan 163
Flevo Ensemble
klassiek, jazz en wereldmuziel
informatie
Vr 10 sep 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Matthias Havinga & Klaartje van Veldhoven
Hollandse meesters 20ste eeuw
informatie
Za 11 sep 12:00 uur | Almere – Goede Rede
Nationale orgeldag (tot 16:30)
informatie
Zo 12 sep 15:00 uur | Almere-Oosterwold – Koeienstal Vliervelden Goethelaan 163
The Preacher Men
Soul, jazz en blues
informatie
Zo 12 sep 15:00 en 17:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Erard Ensemble
Hongaars vuur
informatie
Di 14 sep 20:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Anna Stegman (blokfluit) en Jorge Jiménez (viool)
informatie
Wo 15 sep 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Conforto Ensemble – “Troost”
Muziek+ concert: klassieke muziek in combinatie met een lezing, poëzie, film, verhalen e.d.informatie
Wo 15 sep 20:15 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Laurens Moreno Ensemble
Hongaarse zigeunermuziek
informatie
Vr 17 sep 20:00 uur | Almere – de Wegwijzer
Pianorecital door Marietta Petkova
Werken van Händel, Chopin, Rachmaninov enLiszt
informatie
Za 18 sep 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Kobra Ensemble – “Traditionals”
Europese klassieke muziek en volksmuziek
informatie
Zo 19 sep 11:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
So What Familieconcert
informatie
Zo 19 sep 15:00 uur | Almere-Oosterwold – Koeienstal Vliervelden Goethelaan 163
#66
Opera in één acte, gebaseerd op Le 66 van J. Offenbach
informatie
Do 23 sep
t/m
Zo 26 sep
Diverse tijden | Weesp – Van Houtenkerk
Programma zie site: https://www.chambermusicweesp.nl/festival-2021-concertprog
Do 23 sep 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Svenja Staats & Ramon van Engelenhoven – “Summertime”
werk van o.a. Pärt, Tsjaikovski, Ravel en Kreisler.
informatie
Vr 24 sep 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – gebouw de Morgenster
Niek Baar en Kristian Bezuidenhout
Mozart en Beethoven
informatie
Vr 24 sep 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Tango Aliado – “Ode aan Piazzolla”
informatie
Vr 24 sep
20:30 uur | Almere – Kunstlinie Grote zaal
Black Pencil: Come out, caioni
informatie
Zo 26 sep 16:00 uur | Almere – Kunstlinie
Tango Aliado – “El Compás”
informatie

Oktober 2021

Vr 1 okt 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
Fuse
informatie
Vr 1 okt
20:00 uur | Almere – De Wegwijzer
DuoKaleidoscope
Oudemuziek
informatie
Vr 1 okt 20:30 uur | Almere – Goede Rede
Almeerse zangeres/componiste Miranda Driessen zingt Three Voices van Morton Feldman.
informatie
Zo 3 okt 11:00 uur | Almere – Kathedralenbos
Muziekwandeling met lunch
14:00 uur | Almere – Kathedralenbos
Muziekwandeling (zonder lunch)
informatie
Zo 3 okt 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Delta Piano Trio
Dvorak, Beethoven en Mansurian
informatie
Wo 6 okt 10:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Hanneke Huibers – orgel
informatie
Do 7 okt 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Schuberts liedcyclus ‘Die schöne Müllerin’ uitgevoerd door duo art.song met tenor Pablo Gregorian en Henriëtte Wirth op piano.
informatie
Za 9 okt 10:00 uur tot 21:45 uur | Almere – Goede Rede
Muziekdag t.g.v. 15 jaar Vrienden Klassieke Muziek Almere
Hoogtepunten klassieke muziek, voor jong en oud!
Pianoduo Scholtes & Janssens, Matangi Quartet & Carel Kraayenhof, jongerenconcert en masterclass!
Met om 20:00 uurJubileumconcert door Matangi Quartet en Carel Kraayenhof
informatie
Za 9 okt 20:15 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Kamerkoor La Rosa – licht en donker
informatie
Zo 10 okt 20:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Kamerkoor Victoria – Dido en Aeneas
informatie
Ma 11 okt 19:00 en 21:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Erard Ensemble
informatie
Wo 13 okt
14:00 uur | Almere – Goede Rede (middagconcert)
Ensemble Rossignol
– Canta
Vr 15 okt
20:00 uur | Almere – De Wegwijzer
Klassiek Light: Marynka and Dr. Goldfinger
informatie
Vr 15 okt
20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ella van Poucke (cello) en Nathalia Milstein (piano) “Suite Italienne”
werk van o.a. Janacek en Stravinsky
informatie
Vr 15 okt
20:30 uur | Almere – Kunstlinie
Fuse Live
informatie
Za 16 okt
16:00 uur | Almere – De Wegwijzer
Kinderen voor de kinderen: ontmoet mijn viool
Za 16 okt 16:00 uur | Almere – De Wegwijzer
Kinderen voor de kinderen: ontmoet mijn viool
informatie
Za 16 okt
20:30 uur | Almere – Kunstlinie
Dutch String Collective “Schubert”
informatie
Wo 20 okt 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Pianist Ernst Paul Fuchs laat alle grote componisten horen op de vleugel.
informatie
Vr 22 okt 20:15 uur | Bussum – Spieghelkerk
A Female Touch
Rachmaninov, Beethoven, Mendelssohn
informatie
Za 23 okt 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Camerata Trajectina – “Sweelink 400 jaar!”
informatie
Zo 24 okt
20:30 uur | Almere – Kunstlinie
Doulce Mémoire monsieur Sweelinck

informatie
Wo 27 okt 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Hans Welle – College 2: “Het leidmotief in de muziek”
informatie
Do 28 okt 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
Nederlands Blazers Ensemble
Bewerking van Die Schöpfung van J. Haydn
informatie
Vr 29 okt
20:00 uur | Almere – De Wegwijzer
Klassiek: Tsjaikovski en zijn Schoppenvrouwen
informatie
Za 30 okt 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Havelok Percussion – “Glass on Wood”
muziek van Philip Glass
informatie
Zo 31 okt 14:00 uur – Almere – Kunstlinie
Ella van Poucke & Caspar Vos op cello en piano spelen ‘Rond Rachmaninoff’, een sonate en een hele serie korte stukken.
informatie

November 2021

Wo 3 nov 10:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Hanneke Huibers – orgel
informatie
Do 4 nov 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Frauenlieber und Leben
Romantisch programma door het duo Kiyoko & Kanako, zang en piano.
informatie
Vr 5 nov 20:30 uur | Almere – Kunstlinie middenzaal
Black Pencil 
Coming out caioni
informatie
Za 6 nov 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Erasmustrio – 30 jaar kamermuziek
Het Almeerse Erasmus Trio bestaat 30 jaar! Dat vieren we met een speciaal jubileumconcert. Op het programma staan pianotrio’s van Debussy en Saint-Saëns.
informatie
Za 6 nov 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
De Staalmeesters
Rembrandt Frerichs – pianoconcert #1 en #2
informatie
Vr 12 nov 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ensemble Corona – “Vive le Roy”
Jubileumprogramma Ensemble Corona in het teken van twee componisten uit de 16e eeuw die dit jaar worden herdacht: Josquin des Prez en Michael Praetorius.
informatie
Vr 12 nov 19:00 uur | Hilversum – gebouw de Morgenster
Calefax
Janácek, Granados, Bach, Debussy, Jeths
informatie
Vr 12 nov
20:00 uur | Almere – De Wegwijzer
Duo Scholtes&Janssens
informatie
Vr 12 nov
20:15 uur | Almere – Kunstlinie
James Bond in concert

informatie
Wo 17 nov 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Aventure Ensemble – “Reynaert”
Muziek+ concert: klassieke muziek in combinatie met een lezing, poëzie, film, verhalen e.d.
informatie
Vr 19 nov 20:15 uur | Bussum – Spieghelkerk
Regazze Quartet & Martijn Cornet
Schubert – Der Winterreise
informatie
Za 20 nov 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ensemble Hermes – “500 jaar Josquin”
Ode aan Josquin des Prez, meester van de polyfonie, overleden in 1521.
informatie
Zo 21 nov 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Maria en Nathalia Milstein
Franck, Grieg, Szymanovsky, Debussy
informatie
Wo 24 nov 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Martin Oei – Tom & Jerry in de Tuin der Lusten
Film en pianomuziek, over het leven van de virtuoze pianist en componist Franz Liszt.
Muziek+ concert: klassieke muziek in combinatie met een lezing, poëzie, film, verhalen e.d.
informatie
Vr 26 nov 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Barokensemble Polyhymnia – “Telemann”
Luister naar de première van dit nieuwe barokensemble Polyhymnia met muziek van o.a. Telemann, Frescobaldi en Bach.
informatie
Za 27 nov 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Flairck – “Back Alive”
Flairck is sinds jaren een grote naam met een mix van klassiek, pop, folk en jazz. Van muziek met theater en kunst. Nu zijn zij in nieuwe formatie ‘Back Alive’. Luister naar oude en nieuwe nummers.
informatie
Zo 28 nov 11:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
SoWhat Familieconcert – In de Maneschijn
informatie
Zo 28 nov 11:00 en 13:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Delta Pianotrio
informatie
Zo 28 nov 14:00 uur | Almere – Kunstlinie
Maarten Koningsberger & The Atlantic Trio – “Nacht und Träume”
Een unieke versie van Schuberts liederen zoals Nacht und Träume, Ständchen, Der Wanderer en meer.
informatie
Zo 28 nov 15:30 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Belinfante Strijkkwartet
informatie
Di 30 nov 20:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Elias String Quartet
informatie

December 2021

Wo 1 dec 10:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Hanneke Huibers – orgel
informatie
Vr 3 dec 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Z.o.o. guitar duo – jubileumconcert
informatie
Vr 3 dec 20:15 uur | Weesp – Van Houtenkerk

Trio Bardac – Fauré en Debussy
informatie
Di 7 dec 12:30 uur | Weesp – Van Houtenkerk

Dikke Jas Concert – Christiaan de Jong
informatie
Vr 10 dec 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – gebouw de Morgenster
Nationale Operastudio
John Greer en diverse ander compnisten
informatie
Vr 10 dec
20:00 uur | Almere – De Wegwijzer
Jonge pianovirtuozen uit Moskou
informatie
Vr 10 dec 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Vrouwenkoor Nordlys – Kerstconcert
‘Tomorrow Shall Be My Dancing Day’ – Kerst 2021 met Nordlys en harpiste Beate Loonstra wordt een feest!
informatie
Vr 10 dec 20:15 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis

Dostojevski Strijkkwartet
informatie
Za 11 dec 20:00 uur | Almere – Levend Water Kerk, Parkwijk
Apollo ensemble – Het kerstverhaal volgens Schütz en Distler
informatie
Zo 12 dec 14:00 uur | Almere – Kunstlinie
Trio Patey, Tilanus & Willers – Gassenhauer Trio (Beethoven), Mihaud en  Chatsjatoerjan
Serie Goede Rede klassiek
informatie
Do 16 dec 14:00 uur | Almere – Goede Rede Middagconcert
Christmas Carols Koor Almere – Zingen voor je leven
informatie
Vr 17 dec 20:15 uur | Bussum – Spieghelkerk
Ramon van Engelenhoven, piano
Debussy, Schumann, Wagner/Liszt
informatie
Zo 19 dec 15:00 uur | Muiden – Grote Kerk
Kerstconcert door Wishful Singing en The Amsterdam Consort
informatie
Zo 19 dec 15:30 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis

Utrecht String Quartet
informatie
Ma 20 dec 19:00 en 21:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Kerst met het Erard Ensemble
informatie
Ma 20 dec 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Officium Ensemble – Kerst in de Renaissance
Het ensemble nodigt u uit op een ‘ronde van Europa’ door winterse landschappen.
informatie

Januari 2022

Vr 7 jan 20:15 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Chimaera Trio
informatie
Zo 9 jan 11:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk

So What – Familieconcert
informatie
Za 15 jan 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Calefax – Nieuwjaarsconcert “Fantastische muziek!”
Muziek van o.a. Schubert, De Falla en Purcell.
informatie
Zo 16 jan 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Seldom Sene & Klaartje van Veldhoven
Blokfuitkwintet en sopraan
Dowland, Purcell, Baldwin en anderen
informatie
Zo 16 jan 15:00 uur | Zeewolde – de Verbeelding
Wibi Soerjadi – nieuwjaarsconcert 2022
informatie
Wo 19 jan 16:00 en 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Hans Welle – College 2: Het leidmotief in de muziek
linformatie
Vr 21 jan 20:15 uur | Almere – Kunstlinie
Il Trovatore
informatie
Za 22 jan 20:00 uur | Almere – Goede Rede
Ella van Poucke & vrienden – Beethoven en Schumann
informatie
Zo 23 jan 11:00 en 13:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Pauline Oostenrijk (hobo) en Enno Voorhorst (gitaar) Beethoven en Auerbach
informatie
Zo 23 jan 15:30 uur | Nederhorst den Berg
The Hague String Trio
informatie
Zo 23 jan 15:00 en 17:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Erard Ensemble – Gestolen Schubert!
informatie
Do 27 jan 14:00 uur | Almere – Goede Rede middagconcert
Charlotte Houberg & Felix Justin – “Vier jaargetijden”
Programma ‘De Vier Jaargetijden’ met operamelodieën, liederen en pianomuziek.
informatie
Vr 28 jan
20:00 uur | Almere – Goede Rede
The Royal Wind Music – De Sinaasappelhof

informatie
Vr 28 jan 20:15 uur | Bussum – Spieghelkerk
Een Uniek Trio
Beethoven, Zemlinksy, Brahms
informatie
Za 29 jan 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
Pynarello
Beethoven: 5 delen uit verschillende symfonieën
informatie
Za 29 jan 20:00 uur | Zeewolde – De Verbeelding
Apollo Ensemble – Rondom de Passacaglia
informatie
Zo 30 jan 11:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk

So What – Familieconcert
informatie
Zo 30 jan 14:00 uur | Almere – Kunstlinie
Dianto Reed Quintet – Theatrale Muziek
Serie Goede Rede Klassiek
informatie

Februari 2022

Di 1 feb 12:30 | Weeps – Van Houtenkerk

Dikke Jas Concert –Chrisitaan de Jong
informatie
Vr 4 feb 20:15 uur | Nederhorst den Berg
Mosa Trio
informatie
Zo 13 feb 14:30 uur | Almere – Kunstlinie grote zaal
AJSO Matineeconcert
informatie
Vr 18 feb 20:15 | Bussum – Spieghelkerk
Met Drie, Met Vier en Met Vijf
Beethoven, Mahler, Schubert
informatie
Za 19 feb 20:15 uur | Almere – Kunstlinie grote zaal
Dominic Seldis  Music, Maestro
informatie
Zo 20 feb 11:00 en 13:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Pieter van Loenen (viool) en Tobias Borsboom (piano)Stravinsky, Takemitsu en Poulenc
informatie
Zo 20 feb 15:30 | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis

Duo Scheffers & Valdimarsdottir
informatie
Zo 27 feb 11:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
SoWhat Familieconcert – Do, Re, Mi!
informatie
Zo 27 feb 14:00 uur | Almere – Kunstlinie
Berlage Saxophone Quartet – Bach: Goldbergvariaties op 10 verschillende saxofoons.
Serie Goede Rede Klassiek
informatie

Maart 2022

Di 1 mrt 12:30 uur | Weesp – Van Houtenkerk

Dikke Jas Concert –Christiaan de Jong
informatie
Vr 4 mrt 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – gebouw de Morgenster
Fay Claassen & Friends
Fay Claassen, Ennio Morricone, Paul Simon,
Paul McCartney, Burt Bacharach
informatie
Za 5 mrt 20:00 uur | Zeewolde – De Verbeelding

Maya Fridman & Marion von Tilzer – ten songs of change
informatie
Zo 6 mrt 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Raoul Steffani en Lucie Horsch
Liederen van Beethoven, Grieg en Backer_Grøndahl
informatie
Zo 6 mrt 15:00 en 17:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Erard Ensemble – Licht en Donker
informatie
Di 8 mrt 20:15 uur | Almere – Kunstlinie grote zaal
La Boheme – opera
informatie
Vr 11 mrt 20:15 | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis

Tobias Borsboom – piano
informatie
Za 12 mrt 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
Vivoperarte & Enacord strijkkwartet
Opera “Suor Angelica” – Puccini
informatie
Zo 13 mrt 14:00 uur | Zeewolde – De Verbeelding

Frank Bridge Kwartet – pianokwartet
informatie
Vr 18 mrt
20:00 uur | Almere – De Wegwijzer
Thomas Herrmann pianorecital
informatie
Zo 20 mrt

11:00 en 13:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Trio Rodin
Turina, Senderovas, Bernstein, Sjostavovitsj en Schoenfield
informatie

Ma 21 mrt 20:15 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Happy Bach
Joe Puglia 
– viool en altviool
informatie
Vr 25 mrt 20:15 uur | Bussum – Spieghelkerk
Beau Soir
Franck, Messiaen, Debussy, Wieniawski, Fauré
informatie
Vr 25 mrt
20:30 uur | Almere – Kunstlinie middenzaal
Black Pencil: Bach, Vivaldi en Telemann
informatie
Zo 27 mrt 11:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk

So What – Familieconcert
informatie
Zo 27 mrt 14:00 uur | Almere – Kunstlinie
Pianoday – jong talent Almere doet mee aan PianoDay 2022. Vandaag bieden we in Kunstlinie het podium aan een jong pianotalent. Overtuigend en verrassend. Kom luisteren!
Serie Goede Rede klassiek
informatie
Zo 27 mrt 15:30 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Charms Strijkkwartet
informatie

April 2022

Di 5 apr 12:30 uur | Weesp – Van Houtenkerk

Dikke Jas Concert – Christiaan de Jong
informatie
Vr 8 apr 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – gebouw de Morgenster
Anastasia Feruleva en Frank van de Laar
Bach, Boulanger, Stravinsky
informatie
Zo 24 apr 11:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
SoWhat Familieconcert – de Tovertuin
informatie
Zo 24 apr 11:00 en 13:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld
Anastasia Feruleva
(cello) en Frank van der Laar (piano)
Schumann, Stravinsky en Enescu
informatie
Zo 24 apr 15:30 uur | Nederhorst den Berg – Het Jagthuis
Alkyona Strijkkwartet
informatie
Za 30 apr 20:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Don Giovanni! Carte Blanche Carl van Reeneninformatie

Mei 2022

Zo 1 mei 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Don Giovanni! Carte Blanche Carl van Reeneninformatie
Zo 1 mei 15:00 en 17:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Erard Ensemble: Op weg naar China
informatie
Di 3 mei 19:00 en 21:00 uur | Weesp – Van Houtenkerk
Erard Ensemble: Op weg naar China
informatie
Za 14 mei 20:00 uur | Muiden – Grote Kerk
Het Oktet
Mozart: Serenade nr 11 en Namavar: nieuw werk
informatie
Zo 15 mei 15:00 uur | Zeewolde – de Verbeelding

The Hague String Trio – strijktrio’s van vrouwelijke componisten uit de 2de helft van de 19de eeuw en 1ste

helft van de 20ste eeuw
informatie

Zo 22 mei 11:00 en 13:00 uur | Baarn – Kasteel Groeneveld

Animato Kwartet
Schumann en Beethoven
informatie

Juni 2022

Vr 3 jun 19:00 en 21:15 uur | Hilversum – gebouw de Morgenster
Canto Ostinato – Buren-voor-Buren
informatie
Vr 3 jun
20:30 uur | Almere – Kunstlinie middenzaal
Black Pencil: Debussy, Couperin, van Eyck, Cage en Kate Moore
informatie
Zo 5 jun 15:00 uur | Muiderberg – Kerk aan Zee
Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet
informatie

Juli 2022

Di 5 jul 12:30 uur | Weesp – Van HoutenkerkDikke Jas Concert – Christiaan de Jong
informatie